Rabo ClubSupport actie

5 oktober 2020

Beste leden, ouder(s) en/of verzorger(s),

Vanaf vandaag kunt u stemmen op onze vereniging bij de Rabo ClubSupport actie.

Onze doelen:
Een scout zorgt goed voor de natuur! Daarom beogen wij met deze actie onze volledige terreinverlichting en de verlichting in de materiaalloodsen en schuren te vervangen van de huidige TL armaturen voor duurzame LED verlichting. Tevens is ons doel de bestaande hemelwater afvoersystemen af te koppelen en deze middels een nieuw infiltratiesysteem op natuurlijke wijze af te voeren. Hierdoor verminderd druk op de riolering en maken we het bosperceel daarmee groener, natter en dus mooier en duurzamer.

https://www.rabobank.nl/particulieren/leden/clubsupport/?utm_conn_number=1&utm_conn_id=47679-EWNEUNGQJWRJE-468085719542&gclid=CjwKCAjwiOv7BRBREiwAXHbv3MmfXSjs_ZxVER5WRAjPnEyjrJ0s8O6UJU3II--Ic7nZhhR29Ea9GhoCjksQAvD_BwE