Blog: ExAct – Susanne Hake

19 november 2019ExAct staat voor Explorer Activiteiten en is een regiokamp. Hieronder een samenvatting van afgelopen weekend.

We kwamen aan bij het kampterrein in dwingelo waar we alle spullen hebben uitgeladen, nadat we de tenten hadden staan en we de tent indeling voor elkaar hadden gingen we met de gehele groep naar de verzamelplek om traditioneel te openen nadat de opening was geweest hebben we een heel leuk beerpong toernooi gehad waarbij onze groep in de finale stond en als afsluiter van de dag hebben we een leuk feest gehad tot in de late uurtjes. Na een koude nacht met weinig slaap begonnen we met het verdelen van de groepen voor de crazy 88 dat is een spel waarbij je 88 gekke opdrachten krijgt waarbij je zoveel mogelijk opdrachten moet uitvoeren om de meeste punten te halen, daarmee hebben we ons een hele dag vermaakt en 2 van onze groep hebben daarbij de eerste prijs behaald, na dat iedereen weer terug was hebben we een lekkere barbeque gehad en een leuke pubquiz kon ook niet missen op het kamp. Erg leuk was dat we daarbij zelfs 3e zijn geworden. Als afsluiter van het kamp hadden we nog een geweldig feest wat erg gezellig was. De dag van vertrek hebben we gezamenlijk afgesloten en hebben we alles opgeruimd en ingepakt en hebben we als allerlaatste activiteit nog het spel met de grote bal gedaan waarbij je met alle groepen van dat kamp speelt met de aan allebeide kanten dezelfde aantal mensen die ervoor moeten zorgen om een bal van bijna 2 meter aan de kant van de tegenstander te krijgen, wat altijd voor veel lol zorgt. Het was een erg koud kamp maar we hebben er enorm van genoten. na afscheid te nemen van al onze nieuwe vrienden was het nou echt tijd om te vertrekken en lekker op te warmen😊

Susanne, explorers