JOTA JOTI

22 oktober 2019

Afgelopen zaterdag was het weer zover! Het jaarlijkse evenement JOTA JOTI. Die afkortingen staan voor Jamboree on the air en Jamboree on the internet. Op deze dag kun je d.m.v. zenden, chatberichten en Skype communiceren met mensen van over de hele wereld. Bij onze vereniging hadden wij er nog een extra thema aan toe gevoegd: festivalletje, dit kan je her en der qua decoratie, tenten en speeltuin terugzien. Er was de mogelijkheid een GPS tocht te doen maar ook broodje bakken, pizza maken, a-frame lopen en nog vele leuke activiteiten. De favorieten waren het blote voeten pad, de schommels en het koken op hetkampvuur. En als je even pauze wou nemen om daarna weer naar de volgende activiteit te gaan kon je genieten van koffie, thee en ranja. Tussen de middag waren er ook vele mogelijkheden voor het eten. Kortom het was weer een geslaagde dag en hopelijk tot volgend jaar!